Krant van West-Vlaanderen
TEL. 051 26 61 11
e-mail: info@kw.be

VRAGEN OVER JOUW ABONNEMENT:
TEL. 078-35 33 13

Beheer hier uw abonnement

Uw abonnement 051 26 78 31

REDACTIE

Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare

Jan Gheysen
Hoofdredacteur
TEL. 051 26 66 44

e-mail: jan.gheysen@kw.be

Lieven Mathys
Chef online KW
TEL. 051 26 65 50
GSM: 0475 82 08 31
e-mail: lieven.mathys@kw.be

Frederic Vansteenkiste
Webredacteur
TEL. 051 26 35 16
GSM: 0474 25 65 67
e-mail: frederic.vansteenkiste@kw.be

Kevin Pouillie
Webredacteur
TEL. 051 26 68 90
GSM: 0496 75 23 10
e-mail: kevin.pouillie@kw.be

Sandra Rosseel
Chef KW

TEL. 051 26 62 74
e-mail: sandra.rosseel@kw.be

DE WEEKBODE ROESELARE /DE WEEKBODE IZEGEM

Jos Remaut
Nieuwsmanager
TEL. 051 26 64 71
e-mail: jos.remaut@kw.be

KORTRIJKS HANDELSBLAD /DE WEEKBODE MENEN

Mieke Verhelle
Nieuwsmanager
TEL. 051 26 63 82
GSM 0498 81 96 10
e-mail: mieke.verhelle@kw.be

DE WEEKBODE TIELT /HET WEKELIJKS NIEUWS WAREGEM

Lieven Vancoillie
Nieuwsmanager

TEL. 051 26 63 76
GSM 0476 60 48 72
e-mail: lieven.vancoillie@kw.be

HET BRUGSCH HANDELSBLAD / DE WEEKBODE TORHOUT

Jean Herreboudt
Nieuwsmanager

FAX 051 26 65 87
e-mail: jean.herreboudt@kw.be

DE ZEEWACHT / HET WEKELIJKS NIEUWS VEURNE-DIKSMUIDE

Tom Vandenabeele
Nieuwsmanager

TEL. 051 26 62 60
GSM 0476 36 98 84
e-mail: tom.vandenabeele@kw.be

HET WEKELIJKS NIEUWS IEPER-POPERINGE

Pieter-Jan Breyne
Nieuwsmanager

TEL. 051 26 62 91
GSM 0498 52 26 45
e-mail: pieter.jan.breyne@kw.be

SPORT

Wouter Vander Stricht
Coördinator sportredactie

Meiboomlaan 33, 8800 Roeselare
TEL. 051 26 62 51
GSM 0497 26 32 00
e-mail: wouter.vander.stricht@kw.be

DIRECTIE

Stefaan Vermeersch
Algemeen directeur

TEL. 051 26 64 60

e-mail: stefaan.vermeersch@kw.be

Pascal Kerkhove

Directeur redactie

Tel. 051 26 65 55

pascal.kerkhove@kw.be

SALES

Dorine Vandendriessche
Sales manager
TEL. 051 26 62 64
e-mail: dorine.vandendriessche@kw.be